Hei ! Bine ati venit pe forumul meu ^^ !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Aici .. Doar despre Bleach este vorba .^ ^w^ ! Sa va distratzi ^^ !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Buna tuturor!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alexia Maria

Alexia Maria


Mesaje : 1
Data de înscriere : 26/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Suceava, Frasin

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon_minitimeMar Iul 26, 2011 5:27 pm

Ma numesc Alexandra Claudia si am 13 ani. Culoarea mea preferata este alb dar si albastru. Imi place sa cunosc noi persoane, sa dansez, sa calaresc, etc. Din bleach personajul meu preferat este Hitsugaya datorata caracterului sau. Sunt putin cam timida uneori, schimbatoare, nehoatarata, calma, pacifista etc. Imi place Tokio Hotel, Nightwish, Metal si nu ascult manele. Sper sa ne imprietenim!
Sus In jos
тσѕнιяσ ℓυν`ѕ яιη
Admin
тσѕнιяσ ℓυν`ѕ яιη


Mesaje : 5
Data de înscriere : 26/07/2011
Varsta : 28
Localizare : In Devizia de paza 13 cu Toshiro-kun >.^ !

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! I_icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 9:25 am

Bine ai venit ^^ ! Sa`ti faci prieteni , sa te distrezi si .. Chiar Toshi-Toshi al meu T.T" ?
E al meeu Razz !! So .. Ai postat acest mesaj unde nu trebuia , eu o sa`l sterg de aici si sa il scrii lla Esti nou \noua ? Prezinta`te ! :] Mulltumesc pentru intelegere ,.

XoXo Rin with Toshi-Toshi ^.
^ !
Sus In jos
https://toshiroandrin.forumgratuit.ro
 
Buna tuturor!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hei ! Bine ati venit pe forumul meu ^^ ! :: Your first category :: Your first forum-
Mergi direct la: